Mali I Zikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bor, Berane: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bor, Berane
Qytet :Bor
Rajon 1 :Berane
Vend :Mali I Zi
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Serbian (SZ)
Kodi Rajoni :ME-03
gjerësi :42.94722
gjatësi :20.01306
Zona Koha :Europe/Podgorica
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bor, Berane është e vendosur në Mali I Zi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Bor, Berane,None ©2014 kodin postar Query