Mali I Zikodin postar Query
Mali I ZiPodgoricaTrabojin: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Trabojin, Podgorica: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Trabojin, Podgorica
Qytet :Trabojin
Rajon 1 :Podgorica
Vend :Mali I Zi
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Serbian (SZ)
Kodi Rajoni :ME-16
gjerësi :42.39806
gjatësi :19.45056
Zona Koha :Europe/Podgorica
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Trabojin, Podgorica është e vendosur në Mali I Zi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Trabojin, Podgorica,None ©2014 kodin postar Query