Црна ГораПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Velje Brdo, Podgorica: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Velje Brdo, Podgorica
Град :Velje Brdo
Регионот 1 :Podgorica
Земја :Црна Гора
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :Serbian (SZ)
Регионален Код :ME-16
ширина :42.48806
должина :19.22444
Временска Зона :Europe/Podgorica
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Velje Brdo, Podgorica се наоѓа во Црна Гора. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Velje Brdo, Podgorica,None ©2014 Поштенски Пребарување